اخبار نهاد
1398/7/8 دوشنبه به همت دفتر پژوهش و آموزش برگزار می‌شود؛ بررسی دستاوردهای حضور در کنگره بین المللی ایفلا در نشستی با حضور رئیس گروه استاندارد نهاد و عضو اصلی کمیته استانداردهای ایفلا در روز چهارشنبه ۱۰ مهر ماه، دستاوردهای حضور در فدراسیون بین‌المللی انجمن‌ها و مؤسسات کتابداری (ایفلا) بررسی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، فاطمه پازوکی که از سوی فدراسیون بین‌المللی انجمن‌ها و مؤسسات کتابداری به عنوان عضو اصلی کمیته استانداردها و کمیته «کتابخانه‌های عمومی» ایفلا انتخاب شده است، با حضور در هشتاد و پنجمین کنگره سالانه ایفلا در شهر آتن، به نقش کتابخانه‌های عمومی در مدیریت بحران در ایران پرداخت.

در  نشست افتتاحیه پنل کتابخانه‌های عمومی که در ۲ شهریور در کالج آتن کشور یونان برگزار شد، رئیس اداره استاندارد نهاد به شرح فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی ایران در بحران‌های اخیر ایران اشاره کرد و پس از ارائه آماری از وضعیت زلزله‌های کرمان و کرمانشاه در سال ۱۳۹۶ و وقوع سیل در نوروز ۱۳۹۸، خلاصه‌ای از فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی ایران در قالب کمپین «بهار مهربانی» را معرفی کرد.

به این منظور دفتر پژوهش و آموزش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، روز چهارشنبه ۱۰ مهر ماه نشستی با هدف بررسی دستاوردهای حضور در فدراسیون بین‌المللی انجمن‌ها و مؤسسات کتابداری (ایفلا)، با حضور فاطمه پازوکی، رئیس اداره استاندارد نهاد، برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند از ساعت ۱۴ تا ۱۶ روز چهارشنبه ۱۰ مهرماه، به کتابخانه مرکزی پارک‌شهر، واقع در پارک‌شهر تهران مراجعه کنند.

 [PageVisit]