اخبار نهاد
1398/4/13 پنجشنبه با تقدیر از غلامعلی حداد عادل؛ اختتامیه هفدهمین جشنواره «قلم زرین» برگزار می‌شود طی مراسمی با حضور اهالی فرهنگ و ادب، برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره «قلم زرین» به همراه غلامعلی حداد عادل به عنوان چهره ادبی سال، معرفی و تقدیر می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مراسم اختتامیه هفدهمین دورۀ جشنواره «قلم زرین» به همراه تقدیر از «غلامعلی حداد عادل» به عنوان چهره ادبی سال، با حضور جمعی از نویسندگان، شاعران و اهالی فرهنگ و ادب، روز پنجشنبه ۱۳ تیر ماه در باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

جشنواره قلم زرین به عنوان با سابقه‌ترین و منظم‌ترین جشنواره ادبی غیر دولتی کشور، همه ساله از سوی انجمن قلم ایران و با همکاری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در آستانه روز ملی قلم برگزار می‌شود و در پنج رشته داستان (بزرگسال و کودک و نوجوان)، پژوهش و نقد ادبی و همچنین شعر (بزرگسال و کودک و نوجوان)، برگزیدگان خود را معرفی می‌کند و مورد تقدیر قرار می‌دهد.

آثار برگزیده این جایزه، طی مراسمی در روز پنجشنبه ۱۳ تیرماه، که از ساعت ۱۷ در باغ کتاب تهران، سالن ۸، برگزار می‌شود، معرفی خواهند شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 71