اخبار نهاد
.
هیأت رایة‌العباس اعلام کرد؛ اسباب‌بازی‌های اهدایی به سیل‌زدگان را به کتابخانه‌های عمومی تحویل دهید هیأت رایة‌العباس پس از فراخوان محمود کریمی برای جمع‌آوری اسباب‌بازی و کتاب داستان به سیل‌زدگان اعلام کرد: خیران سراسر کشور اسباب‌بازی‌های اهدایی خود را به کتابخانه‌های عمومی تحویل دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به نقل از فارس، هیأت رایةالعباس اعلام کرد: هیأتی‌ها در دیگر شهرهای کشور می‌توانند اسباب‌بازی‌ و کتاب‌داستان‌های اهدایی خود را به کتابخانه‌های عمومی شهر خود تحویل دهند تا در این طرح همگانی سهیم باشند.

چندی پیش محمود کریمی، مداح اهل‌بیت(ع) در مراسم‌ هیأت رایة‌العباس به مناسبت اعیاد شعبانیه برای کمک به سیل‌زده‌ها فراخوان داده بود تا هیأتی‌ها در حد توان به کمک مردم سیل‌زده بشتابند.

وی همچنین شب میلاد امام سجاد(ع) با نوجوانان پسر و دختر هیأتی قراری گذاشت و خطاب به آنها گفت: در ماجرای سیل، یکی از اقشاری که بیشترین لطمه و آسیب روحی را می‌بیند، بچه‌های کوچک هستند.

کریمی ادامه داد: از دختران خردسال هیأتی می‌خواهم تا شب میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) عروسک‌ها و کتاب‌های داستان خود را برای هدیه به دختران سیل‌زده اهدا کنند و همچنین پسران خردسال نیز اسباب‌بازی‌های نو و سالم خود را برای افزایش روحیه کودکان اهدا کنند.

این مداح اهل‌بیت(ع) گفت: این هدایا در شب میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) جمع‌آوری می‌شود و سپس برای مناطق سیل‌زده ارسال می‌شود.

براساس اعلام مسئولین هیأت رایةالعباس هیأتی‌ها در دیگر شهرهای کشور می‌توانند اسباب‌بازی‌های اهدایی خود را به کتابخانه‌های عمومی شهر خود تحویل دهند تا در این طرح همگانی سهیم باشند.
 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 75