اخبار کتابخانه های شهری
.

.

.
فعالیت های کتابخانه معراج خنداب در هفته سوم فروردین ۹۸ همزمان با هفته سوم فروردین ۹۸، برنامه های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه عمومی معراج شهر خنداب برگزار شد.

*
1
جمع خوانی کتاب «مهربان ترین پیامبر» در کتابخانه معراج خنداب
با حضور دانش آموزان پایه سوم مدرسه تربیت شهر خنداب، کتاب «مهربان ترین پیامبر» در بخش کودک کتابخانه عمومی معراج معرفی و جمع خوانی شد.

*
2
معرفی کتاب «خدا بود و دیگر هیچ نبود» در نماز جمعه خنداب
میلاد احمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خنداب  با حضور در تریبون نماز جمعه این شهرستان به معرفی کتاب «خدا بود و دیگر هیچ نبود» نوشته شهید مصطفی چمران پرداخت.
احمدی در خصوص این کتاب گفت: «خدا بود و دیگر هیچ نبود» سیر و سلوک عرفانی شهید مطفی چمران را از تابستان 1959 تا زمان شهادت ایشان به تصویر می کشد و از سه بخش یادداشت‌های آمریکا، لبنان و ایران تالیف تشکیل شده است
وی ادامه داد: این کتاب در واقع مجموعه تاریخ دار از دست نگاشته‌های شهید مصطفی چمران، بدون در نظر گرفتن موضوعی خاص است که فقط بر طبق زمان نگارش آنها دسته بندی شده است و آنچه در این نوشته‌ها نمایان است حرکت شهید چمران در طول زندگی خویش در مسیر الهی و نشان دهنده حالات عرفانی و عاشقانه اوست.

*
3
کتابخانه معراج خنداب میزبان نشست کتاب‌خوان شد
با حضور دانش آموزان پایه ششم مدرسه تربیت شهر خنداب، نشست کتاب‌خوان در کتابخانه عمومی معراج برگزار شد.
در این نشست «سلام بر ابراهیم» توسط محمد حسین نصری ؛ «کلیله و دمنه» توسط علی رضایی ؛ «حافظ» توسط محمد یادگاری و «گلستان سعدی» توسط حسین یادگاری معرفی و به اشتراک گذاشته شد.

منبع: خنداب
 
تعداد بازديد اين صفحه: 60