دبیرخانه مرکزی جشنواره کتابخوانی رضوی اعلام کرد؛
دبیرخانه مرکزی جشنواره کتابخوانی رضوی با توجه به استقبال شرکت کنندگان مهلت ثبت نام در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را تا پایان تیرماه ۱۳۹۹ تمدید کرد.
با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی؛
جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی و با حضور جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی:
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به اینکه برای دستیابی به زندگی سعادتمند باید معرفت افزایی بیشتری به ائمه اطهار(ع) داشته باشیم، گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی می‌تواند پلی برای ارتباط و شناخت بیشتر امام رضا(ع) باشد و مطمئنا خود امام معصوم کمک می‌کند به علاقمندی به مطالعه را بیشتر می‌کند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی می‌تواند در ترویج سیره اهل بیت(ع) نقش موثری ایفا کند.
با توجه به تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی و فراهم نبودن شرایط لازم برای بازگشایی کتابخانه‌ها صورت می گیرد؛
با توجه به تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی و عمل به توصیه های بهداشتی ستاد ملی کرونا، کتابخانه‌های عمومی کشور تا ۲۶ اردیبهشت ماه نیز دایر نخواهند بود و فعالیت های فرهنگی و آموزشی کتابخانه ها همچنان در فضای مجازی ادامه خواهد داشت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی مطرح کرد؛
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی پایه گذار یک حرکت فرهنگی عمده جمعی در سطح جامعه است.
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در مرکز صداوسیمای اراک با داریوش دبیقی دیدار و گفتگو کرد.
دبیرکل نهاد در گفت و گو با بخش خبری رادیو فرهنگ مطرح کرد؛
علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد گفت: با وجود تعطیلی کتابخانه های عمومی که بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا تا ۲۲ فروردین نیز ادامه پیدا کرده است، اما فعالیت های کتابخوانی و کتابخانه ها تعطیل نشده است و در حال حاضر ما برنامه هایمان را از طریق فضای مجازی دنبال می کنیم.
اطلاعیه شماره ۵/
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا با صدور اطلاعیه‌ای کتابخانه‌های عمومی کشور را تا ۲۲فروردین ماه تعطیل اعلام کرد.
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد؛
با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی تا ۱۵ فروردین ماه، کتابخانه های عمومی سراسر کشور نیز تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل شدند.
12345678910...>>>
 [PageVisit]