با تقدیر از 27 برگزیده؛
آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با تجلیل از 27 برگزیده در شهرستان شازند برگزار شد.
همراه با برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
نازنین زهرا آقا بیکی، برگزیده ۶ ساله نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش پویش کودک، با اشاره به همراهی پدرش برای شرکت در این جشنواره، گفت: وقتی یکبار برای فیلمبرداری از شعر خواندنم به مشهد آمدم، دعا کردم که ای کاش بازهم به مشهد و حرم امام رضا(ع) بیایم و چون امام رضا(ع) امام مهربانی‌ها است، در این جشنواره برنده شدم و دوباره به مشهد آمدم.
با مشاركت بیش از 2 هزار نفر از مردم شهرستان؛
آيين اختتاميه نهمين جشنواره كتابخوانی رضوی با تجليل از 14 برگزيده در شهرستان محلات برگزار شد.
با مشارکت بیش از ۴ هزار نفر از مردم شهرستان؛
اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی و تقدیر از ۴۹ برگزیده در شهرستان اراک برگزار شد.
همراه با برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
ملیکا حرمتی برگزیده بخش پویش نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با اشاره به نقش خانواده به خصوص مادر خود در آشنایی با کتاب و علافه‌مند شدنش به کتابخوانی، گفت: اصلا برایم جایزه این جشنواره مهم نیست، مهم این است که الان به لطف شرکت در این جشنواره به مشهد آمده‌ام و زیر سایه امام رضا(ع) هستم.
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) مطرح کرد؛
محمودرضا برازش، مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) در اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: این جشنواره یک برنامه کامل و جامع ویژه تمامی اقشار در گروه های مختلف سنی است. امیدوارم با همت مسئولان نهاد این جشنواره روند رو به رشد خود را حفظ کند و گستره آن به خارج از مرزها نیز توسعه یابد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی مطرح کرد؛
سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ارسال پیامی به اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، این جشنواره را، تجلی امید به آینده روشن و کتابخوان ایران بصیر و ولایت مدار دانست.
مهدی رمضانی مطرح کرد؛
مهدی رمضانی، دبیر نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مراسم اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مشهد مقدس با اشاره به روند برگزاری، سیاست‌ها و تفاوت‌های این دوره از جشنواره نسبت به ادوار پیشین، گفت: در این دوره با رشد ۵۹ درصدی نسبت به دوره پیشین، مشارکت یک میلیون و ۳۶۴ هزار نفر به ثبت رسیده است.
12345678910...>>>
 
تعداد بازديد اين صفحه: 7102